Vonkajšie žalúzie S-90

Obľúbený vzhľad vonkajších žalúzií

Pomáha tomu špeciálny tvar lamiel pripomínajúci písmeno S. Vďaka tomu sú horizontálne žalúzie Prominent S-90 pevnejšie a lepšie odolávajú vetru ako žalúzie s lamelami bez profilácie alebo plytkou profiláciou.
Elegantný tvar lamely dodá príjemný vzhľad každému domu. Aj preto sú vonkajšie žalúzie Prominent S-90  obľúbené medzi architektmi. Dokážu vylepšiť vzhľad každého domu a výborne sa hodia najmä k domom s oblou architektúrou. Navyše perfektne ladia aj s vonkajšími roletami. Stačí si iba vybrať šírku lamiel (90 mm).
Súčasne sa vďaka nim zbavíte nepríjemných slnečných lúčov a budete mať doma vždy príjemnú teplotu. Vonkajšie žalúzie totiž zastavia slnečné lúče skôr, ako sa dostanú ku oknu. Ušetríte tak až cca 30 % výdajov za klimatizáciu. A v zime zasa môžete prekúriť o niečo menej, nakoľko stiahnuté vonkajšie žalúzie a uzavretými lamelami zabránia zbytočným únikom tepla.
Nemusíte sa pritom obávať, že budete mať doma tmu. Horizontálne žalúzie Prominent S-90  totiž môžete naklápať. Sami tak rozhodnete, koľko svetla necháte prejsť dovnútra.

Tichá prevádzka žalúzií

Žalúzie Prominent S-90 a S-75 sú úplne nehlučné. Priamo v lamelách je totiž zalisované tesnenie, takže sú tiché, aj keď sa dotýkajú. Aj vďaka odhlučneným vodiacim lištám je úplne bezhlučné aj spúšťanie a vyťahovanie žalúzií.
Nad montážou rozmýšľajte čo najskôr
Montáž vonkajších žalúzií si naplánujte čo najskôr. Najlepšie je rátať s tým už pri príprave projektovej dokumentácie
Všetky vonkajšie žalúzie sú vyrábané na mieru.