Plastové a hliníkové rolety

Exteriérové ​​rolety na okná

Exteriérové ​​rolety sú ideálnym riešením pre tých, ktorí chcú mať svoj domov skvele zatienený, páči sa im moderná vonkajšia tieniaca technika a zároveň chcú ušetriť za energie. Naše vonkajšie rolety majú moderný vzhľad, vyrábame ich v elegantných tvaroch i odtieňoch. Bonusom je ich ľahké ovládanie. Rolety na mieru totiž môžete ovládať klasicky manuálne aj motorčekom, špeciálne sú potom rolety na solárny pohon. Hľadáte exteriérové ​​rolety pre atypické okná? U nás vám zostavíme tieniacu techniku ​​presne podľa vašich prianí, zvládneme aj naozaj atypické rozmery, rôzne tvary a špecifické požiadavky.


Prečo si zaobstarať vonkajšie rolety?

Okrem toho, že sú exteriérové ​​rolety skvelé pre zatienenie okien a jednoducho sa ovládajú, majú aj rad ďalších výhod. Rolety vám pomôžu udržať v lete v miestnosti príjemný chládok, v zime potom udržia vo vnútri príjemné teplo. Vďaka tomu ušetríte na nákladoch za energie. Ak sa navyše rozhodnete pre rolety pod omietku, môžete si byť istí, že takmer nenarušia vzhľad vášho domu a na fasáde budú veľmi nenápadné. Tento typ roliet možno ale použiť iba pri prispôsobených novostavbách.


Ako na výber vonkajších roliet?

Nie ste si istí, aké vonkajšie rolety vybrať? S výberom vám radi poradíme. Stačí nám napísať rozmery vašich okien, preferovaný materiál a farbu lamiel, rovnako tak aj ovládanie - budete chcieť manuálne, solárne alebo na diaľkové ovládanie? Naše rolety sa líšia šírkou lamiel, ich pevnosťou a tvarom. rovnako ako viditeľnosťou boxu. V ponuke máme okrem klasických exteriérových roliet tiež rolety JalouRoll®, ktoré v sebe spájajú funkciu roliet a žalúzií. Potrebujete poradiť? Zostavíme vám ponuku na mieru tak, aby vyhovovala presne vašim možnostiam aj rozpočtu.