Plastové okná DECEUNINCK Arcade


Okná sú vyrábané z profilu DECEUNINCK Arcade
Plastové okná Optimum sú jednoduchým a úsporným riešením. Majú výborné tepelno a zvukovo-izolačné schopnosti. Tento typ plastových okien má najvýhodnejšiu cenu.
Plastové okno Optimum s 5 vzduchovým komorovým systémom je výbornou voľbou, ak nemienite pristúpiť ku kompromisom v kvalite, a pritom je pre Vás dôležitým kritériom aj priaznivá cenová relácia. Je výborným riešením predovšetkým pre budovy v modernom štýle, paneláky, víkendové domy a chatky.

ZÁKLADNÉ VLASTNOSTI VÝROBKU:

Stavebná hĺbka (hrúbka profilu): 71 mm

Zasklenie: 24-36 mm, v dvoj- alebo trojvrstvovom vyhotovení
Zvuková izolácia: možné zvýšenie až do 38 dB (v prípade 3-vrstvového zasklenia hrúbky 36 mm)
Tepelná izolácia: Zasklenie: Ug = 0,7 W/m2K (v prípade 3-vrstvového zasklenia hrúbky 36 mm)Súčiniteľ prestupu tepla celého systému plastového okna: Uw = 0,96 W/m2K (v dvojvrstvovom, 24 mm-ovom základnom vyhotovení: 1,2W/m2K)
Bezpečnosť: dupľovane upevnené sklenené lišty, systém kovania Multi-Matic; v závislosti od opcií je možné dosiahnuť stupeň bezpečnosti až RC2
Krídlový profil: zaoblený variant s odvodom vody (za prirážku k cene), alebo moderný, rovný variant (bez prirážky)
Farebné variácie: plastové okno v základnej bielej farbe alebo za prirážku k cene možný výber z 36 druhov módnych farebných variácií (klasické a moderné farby, štýlové imitácie dreva a kovu)