Niečo o mne

Firma Beltherm SK  je dodávateľskou a montážnou firmou s 20 ročnou úspešnou pôsobnosťou na trhu - predtým ako Peter Belan Euromont. Ponúkame predaj a montáž plastových a hliníkových okien dverí v najvyššom európskom štandarde a aj garážové brány Hormann vrátane montáže. Ďalej ponúkame markizy, pergoly a rolety a ich montáž, taktiež zasklievanie, montovanie a servis všetkých typov interiérových a exteriérových žalúzii a sieťok proti hmyzu. Spolupracujeme s prvotriednymi  dodávateľmi. Ponúkame Vám všetky tieto produkty a kvalitný servis k tomu. Ak máte akékoľvek otázky ohľadne produktov, neváhajte nás kontaktovať.Moje skúsenosti, prax a hodnoty

Firma je dodávateľskou a montážnou firmou s úspešnou praxou od roku 2003. Ponúka plastové okná a dvere, garážové brány Hormann a vonkajšie a vnútorné žalúzie. Ponúkame montovanie a servis všetkých typov žalúzií, roliet a sieťok proti hmyzu, vonkajšie pergoly a markízy. 

Ponúkame Vám riešenia, ktorých hlavným cieľom  je spojenie požiadaviek, týkajúcich sa vysokej kvality, záruky bezpečnosti, úspory energie a komfortu obsluhy na dlhé roky.