Plastové okná REHAU SYNEGO


Určené pre nízkoenergetické a pasívne stavby

Okná REHAU SYNEGO sa vyznačujú vynikajúcimi technickými hodnotami. Vždy sa vyrábajú pre vás individuálne a ponúkajú množstvo variácií, napríklad s rozsiahlym sortimentom laminovacích fólií. Navyše sú mimoriadne pohodlné a optimálne sa udržiavajú, dodajú atraktívny dizajn každej fasáde. Nový okenný systém REHAU SYNEGO zaručuje ešte lepšiu tepelnú izoláciu s moderným komorovým dizajnom.


Výhody: 

 • Príjemné obytné prostredie: Špeciálne duté komory zaručujú najvyššie hodnoty tepelnej izolácie a zabezpečujú príjemný pocit. ƒ
 • Vysoká životnosť: S plastom odolným voči poveternostným vplyvom a vysoko kvalitným kovaním - pre dlhšiu životnosť vášho okna. ƒ
 • Nízka údržba a ľahké čistenie: Hladké povrchy sú obzvlášť ľahko čistiteľné a vyžadujú len malú údržbu. ƒ
 • Zvýšená bezpečnosť: Už v základnom vybavení. Voliteľné až do bezpečnostnej úrovne RC2.
 1. Moderná konštrukcia komôr
  Plastové profily konštruované podľa najnovších výpočtových metód zabezpečujú maximálnu tepelnú izoláciu, optimálnu stabilitu profilu a vysokú nosnosť pre ťažké sklá.
 2. Trvalá tesnosť
  Tri obvodové tesnenia vyrobené z odolného pružného materiálu zaručujú, že vaše okná poskytujú spoľahlivú ochranu proti prievanu a vlhkosti aj po mnohých rokoch.
 3. Vysoká zvuková izolácia
  Rámové profily vystužené oceľou so štandardným integrovaným tesnením v strede v kombinácii s kvalitnými protihlukovými okuliarmi zaručujú najvyššie hodnoty zvukovej izolácie.
 4. Viac priepustnosti svetla
  Štíhlé profilové pohľady a úzke stredné časti zaručujú vysokú priepustnosť svetla a slnečnej energie.
 5. Pre množstvo budov
  Špeciálne profily zaručujú optimálne napojenie na každý typ budovy - v novostavbe, ako aj pri rekonštrukcii. 1

ZÁKLADNÉ VLASTNOSTI VÝROBKU:

Stavebná hĺbka (hrúbka profilu): 80 mm

Zasklenie: 48 mm-ové, trojvrstvové zasklenie

Zvuková izolácia: schopnosť zvukovej izolácie plastového okna je možné zvýšiť aždo 46 dB, takže sa odporúča obzvlášť pre bývajúcich v hlučnom prostredí.

Tepelná izolácia: extra vysoká schopnosť tepelnej izolácie (Uw= 0,86 W/m2K)

Bezpečnosť: bezpečnostná trieda RC1, alebo možnosť objednania aj s bezpečnostnou triedou RC2

Krídlový profil: vybavené s úzkym elegantným krídlovým profilom.

Farebné variácie: so 50 druhmi štýlových dekorfólií, v prípade individuálnych požiadaviek s vonkajším hliníkovým krytom v ľubovoľných farbách. Len v Realtherm: dostupné aj so špeciálnym sivým profilovým telesom!