Ukážky práce
 

Naša ďalšia úspešná realizácia Garážová brána Hörmann RenoMatic. Farba Woodgrain imitácia dreva zlatý dub. Motorický pohon Hörmann prolift 700 Prelis lamiel M. Bočné ťažné pružiny a aktuálne v jarnej akcii na kompletné dodanie s montážnou. 0908 759 742 www.belthermsk.eu

Naša ďalšia úspešná realizácia Exteriérové žaluzie S90 prominent. Priznané hliníkové boxy Ral C33 Bronzová, Lamely profil S90 farba 780S Bronz štruktúra. Ovládanie manuálne na kľuky, Ovládanie motorické Elero Ja06soft + diaľkové ovládanie s možnosťou skupinového ovládania 4ks žalúzií

Naša ďalšia úspešná realizácia Plastové okná a dvere z Belgického Profilového systému Duceuninck optimum. Kvalitný profil, spracovanie a cena sú zárukou spokojnosti.

Naša ďalšia úspešná realizácia Montáž vertikálnej žalúzie pre firmu Ksystem Vkusné tienenie na terasové dvere s možnosťou výberu z. Bohatej palety látok a farieb

Naša ďalšia úspešná realizácia Predpríprava na vonkajšie hliníkové žalúzie Vo farbe RAL 7016m antracit. Pod omietkové hliníkové boxy s vodiacimi lištami v tvrdenom polystyréne je kombinácia, ktorú potrebujete na následnú montáž vonkajších žalúzií.

Naša ďalšia úspešná realizácia Vonkajšie hliníkové žalúzie Z90 na manuálne ovládanie na kľuku. Riešenie pre tých ktorí hľadajú kvalitné vonkajšie tienenie a nechcú riešiť problémy s elektroinštaláciou.

Ďalšia úspešná realizácia. Žalúzie Z90 RAL 7016 mat antracit. Pohon motorom Elero Ja06 soft. Ovládanie žalúziovým vypínačom Legrand.

Ďalšia úspešná realizácia. Vonkajšie hliníkové rolety vo farbe bronz a bubon zlatý dub. Na ovládanie s vypínačom Legrand.

Naša ďalšia úspešná realizácia. Okná advere a HS Portál profil Veka 82 softline vo farbe imitácia dreva winchester, 3sklo 48mm Ug 0,5. Montáž s použitím pások Illbruck twinaktiv. Vchodové dvere Veka 82 softline, výplň Gava, zrkadlové sklá stopsol Ug 0,5.